Knihovna Benešov

Městská knihovna Benešov knihovna pověřená regionální funkcí

Výsledky dotazníkového šetření 2022

Dotaznikove setreniBěhem letních prázdnin (od 11. července 2022 do 31. srpna 2022) probíhalo dotazníkové šetření. Cílem bylo ukázat, jak si knihovna stojí ve své činnosti a jak nás vnímají čtenáři a uživatelé knihovny a kde musíme zabrat. Dotazníkového šetření se zúčastnilo 332 osob různého věku, pohlaví nebo vzdělání. Dotazník byl otevřen všem prostřednictvím webového formuláře Google Forms a mohl se vyplňovat také písemně ve vybraných odděleních knihovny. V této zprávě se dočtete veškeré výsledky dotazníku a možnosti řešení negativních aspektů, na které jsme byli upozorněny.

Vezměte, prosím, na vědomí, že ne vždy můžeme dospět k maximální spokojenosti se službami a provozem naší knihovny u každého návštěvníka. Děláme ale maximum proto, aby byl každý čtenář a návštěvník spokojen.

Všem respondentům děkujeme, že se šetření zúčastnili a doufáme, že se nám povede v maximální míře udělat knihovnu lepším místem pro vás - čtenáře a návštěvníky. Nezapomínejte, že se na nás můžete kdykoli obrátit se svými připomínkami a nápady. Každý návrh vítáme!

V návaznosti na dotazníkové šetření byly již provedeny některé úpravy - byly upraveny některé informace na webových stránkách nebo posílena propagace blogů a služeb na sociálních sítích.

Výsledky dotazníkového šetření Městské knihovny Benešov (*pdf)