Knihovna Benešov

Městská knihovna Benešov knihovna pověřená regionální funkcí

V pondělí 12. prosince bude dětské oddělení otevřeno od 8 do 14:30 hodin. Pro vracení knih využijte bibliobox u vchodu do budovy.
Od pondělí 21. 11. do pátku 25. 11. (kromě úterý 22. 11.) bude ve vestibulu knihovny probíhat tradiční bazar knih a časopisů.
Během listopadu máte možnost prohlédnout si v knihovně výstavu fotografií od Lukáše Brychty norské Lofoty.
Naše knihovna se zapojuje do sbírky Den válečných veteránů. Pořízením květu přispějete na pomoc veteránům a dalším bojovníkům za svobodu prostřednictvím Centra pomoci Paměti národa. Kasičku s vlčími máky naleznete…
Aplikace eReading skončila v červnu 2022. eVýpůjčky mají novou, jednodušší aplikaci Palmknihy. Stáhněte si ji zdarma ještě dnes.
V oddělení pro dospělé si můžete vypůjčit knihy sami na samoobslužném výpůjční zařízení s dotykovým displejem, vše vám rádi ukážeme.
Ještě stále máme volná místa v našich klubech. Vybírat můžete ze středečních klubů - čtenářského, tvořivého a klubu deskových her. Nebo se můžete přihlásit do klubu robotiky či šachového klubu,…
Vážení čtenáři, v novém čísle knihovnického Newsletteru se dočtete jaký byl v knihovně měsíc září a co pro Vás připravujeme na měsíc říjen. Přejeme Vám příjemné počtení.
Přijďte si s námi číst a hrát ve středu 5. 10. do nového klubu MíČeK. Pro děti od 3 do 6 let.
V dětském oddělení proběhlo během měsíce září pasování dětí na rytíře Řádu čtenářského. Těšíme se, že nám přibude spousta nových čtenářů.
Strana 1 z 4