Pozvánka do kina

Jste příznivci pěvkyně a herečky Soni Červené nebo Olgy Sommerové? Pak přijměte pozvání  do kina v Benešově na film spojený s autogramiádou za účasti obou dam. Ve čtvrtek 7. 9. 2017 od 18 hod (vstupné 80,-Kč). Filmový dokument Olgy Sommerové "Červená"nabízí pozoruhodný kulturně-společenský zážitek. Jedním konkrétním osudem zobrazuje symbol obdobných životních příběhů mnoha spoluobčanů trpce zasažených komunistickým pučem. Film dokumentuje život umělkyně, která               ve světě navázala na tradici Emy Destinové a Jarmily Novotné. Přesto         v devadesátých letech, po návratu do naší republiky, byla pro zdejší nezasvěcené nadále téměř neznámou cizinkou, kterou jen párkrát připomněly televizní zprávy z kultury. Od té doby buduje krok po kroku svoji druhou, nejen českou uměleckou dráhu s hyperbolou úspěchů              i ocenění v opeře, melodramatu, činohře a v literatuře. Popřevratovou dobu z filmu dokresluje nová kniha Soni Červené "Stýskání zažehnáno", která bude přímo v kině k zakoupení v rámci chystané autogramiády.

Předprodej vstupenek s místenkou bude zahájen v kině Benešov 10. 8. 2017 denně od 17:30 do 19:45 hodin.Vstupenky lze objednat telefonicky na čísle 606 963 700, ale druhý den je třeba je vyzvednout a zaplatit, jinak se objednávka ruší.

Na tento vyjímečný zářijový večer Vás jménem pořadatelů zvou Ladislav Jenšík a Ing. Vlasta Chromá roz. Scharfová

Soaerven Soaerven