Kampaň "Kniha ti sluší"

V týdnu od 18. do 23. dubna vyvrcholí další ročník dlouhodobé kampaně Svazu českých knihkupců a nakladatelů s názvem Kniha ti sluší, oslavující Světový den knihy a autorských práv, který připadá na 23. dubna.

Téměř celý týden si můžeme připomínat, že knihy jsou neodmyslitelnou součástí našich životů a vítaným a inspirujícím společníkem. Kampaň podporuje celou českou knižní kulturu – nakladatele, knihkupce, knihovníky, autory, ilustrátory a samozřejmě čtenáře. V tomto roce se  projekt uskuteční pod záštitou ministra kultury Daniela Hermana.

Mediálními tvářemi kampaně se letos stala trojice oblíbených českých herců – Jan PotměšilZdeněk PiškulaJana Plodková.

Symbolem kampaně je červená placka s nápisem Kniha ti sluší, kterou si připnou také další dvě desítky známých osobností a přihlásí se tak k tomu, že čtení je nedílnou součástí jejich života. (více na www.knihatislusi.cz)

Knihkupectví Libri se účastní této kampaně akcí, v níž vám ke každému nákupu přidá knihu zdarma.

Kniha_ti_slu