Bibliobox

Bibliobox_Beneov_2 Bibliobox_Beneov_2

Upozornění pro čtenáře využívající bibliobox.

Bibliobox je určen pro vracení výpůjček v době, kdy je knihovna zavřená. Během výpůjční doby uvítáme, pokud vrátíte půjčené dokumenty osobně.

Zaměstnanci MěK Benešov

PRAVIDLA POUŽÍVÁNÍ BIBLIOBOXU

1. Bibliobox slouží především k vracení knih a periodik z fondu Městské knihovny Benešov, a to v době mimo provoz knihovny.

2. Dokumenty, které chcete vrátit, vhoďte do otvoru biblioboxu a následující pracovní den Vám budou odepsány z Vašeho čtenářského konta.

3. Sankční poplatky za případné opožděné vrácení dokumentů zůstanou ve Vašem čtenářském kontu a uhradíte je při Vaší další návštěvě knihovny.

4. Knihovna vyrozumění o vrácení výpůjčky neposílá. Vrácení dokumentů si můžete ověřit nahlédnutím do Vašeho konta na adrese

5. Výpůjční lhůta u zbývajících nevrácených dokumentů se automaticky neprodlužuje. Vhozené poškozené a neúplné dokumenty nebudou z Vašeho konta odečteny.

6. Knihy zapůjčené prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby (MVS) vracejte přímo v knihovně.

7. Knihy a časopisy vhazujte do biblioboxu hřbetem napřed.
8. Nevhazujte čtenářské průkazky.